Som na toto pripravená?

Často počúvam od žien: „Neviem, či som na toto pripravená. Potrebujem si premyslieť, či som. Potrebujem ešte spracovať to, čo sa udialo. Neviem, či už nastal ten čas správny. Čo si ty myslíš???“

Momentálne som zavretá doma na samotke v lese, pracujem oveľa menej, nakoľko sa mi zrušili semináre, takže vačšinu času venujem naozaj iba sebe. Prináša mi to veľmi veľkú hĺbku do oboch smerov /aj toho tienistého, aj toho svetelného/. No a v tejto poslednej dobe sa mi otvorila nová dimenzia Mňa, mojich možností.. začala som Vidieť. Predtým som „iba“ Cítila“, že sa stane, no teraz sa otvorilo niečo nové.. Teda nie že by som predtým nevidela :))), ale teraz som zacala Vidieť trošku ináč. Najprv som si myslela, že sú to iba predstavy, vizualizácie. Hore sa ale veľmi dobre zasmiali a ukázali mi, ako to je. Tie veci sa začali napĺňať. Ale nie že za mesiace, týždne. Ale do hodín, max do jedného dňa. A neboli to veci, ktoré som mohla akokoľvek predvídať, že by sa stali. Nič tým veciam predtým nenasvedcovalo. Vidím osobu, ktorá niečo prežíva a vidím aj čo prežíva. A na druhý deň mi zavolá, povie mi to a chce sa o tom poradiť. No a teda poviem vám, že ma to na začiatku vystrašilo… cítim veľa vecí už roky, no nikdy som nemala jasné vidiny toho, čo sa stane. Prvá myšlienka bola, že to chcem zastaviť. Ale veľmi rýchlo som si uvedomila, že to sa nedá. resp. že Ja to zastaviť nechcem. Ten, kto to chce zastaviť je iba moje Ego.

„Neviem, či som na toto pripravená. Potrebujem si premyslieť, či som. Potrebujem ešte spracovat to,  čo sa udialo. Neviem, či už nastal ten čas správny. Čo si ty myslíš???“

1. všetko čo si máš zažiť, si tvoja duša vybrala, že si má zažiť. A ty to nijako neovplyvníš.
2. v momente, keď si pripravená si to zažiť, príde učiteľ. Učiteľ môže byť v podobe osoby alebo zážitku. Ak ti už tento učiteľ do života prisiel, tak si pripravená. Jediný, kto nie je pripravený, je tvoje Ego. Duša chce byť VEDOMÁ! Ego nie! Čím viac sa stávaš vedomá, tým viac zomiera tvoje ego. No a čo bude robiť niekto, kto zomiera? Bude bojovať o život! Tak vyskúša taktiky, ktoré mu vždy zabrali… „Spochybním ju. Veď itak si neverí, poviem jej, že nie je pripravená, že potrebuje viac času. Že všetky ostatné ženy/ľudia sú viac vedomí a zvládajú to, no ona jediná to nezvláda.“ ALE duša chce byť vedomá hneď!!! Ona žiaden čas nepotrebuje. Je to vaše Ego, ktoré vás stiahne späť do ulity. Do ulity,  kde si hovie a je mu tam výborne. Kde sa ľutuje, aký má život, ako nie je pripravené, ako nevie, čo cíti, ako NEVIE! Ego je to, ktoré nevie. Duša vie. Ono vám povie, že toto bolo náročné, to nemôžeš takýmto tempom ísť a takto púšťať emócie, oslobodzovať sa, odísť z práce, opustiť manžela, zacaž žiť! Pretože by zomrelo a TY si začala žiť.
3. pre dušu iná cesta než cesta vedomia neexistuje. Keď vám príde do života učiteľ, príjmite ho. To,  ako to už dopadne /verte či nie/, nie je dôležité. Pretože je to presne tak, ako si to máte zažiť. Prečo si myslíte, že vám príde do života ten človek alebo ten zážitok? Na to, aby ste sa mu otvorila a zažila si to. Čím viac boja, odporu, nespokojnosti, pochybností tam bude, tým viac dovoľujete vášmu Egu vás ovládať a žiť nevedomý život.

„Neviem, či som na toto pripravená. Potrebujem si premyslieť, či som. Potrebujem ešte spracovat to,  čo sa udialo. Neviem, či už nastal ten čas správny. Čo si ty myslíš???“ Vždy, keď budete počuť tieto slová, vedzte, že nehovoríte Vy alebo vaše Ego. To je prvý krok – uvedomenie. Druhý je už samotné jednanie – čo s tým urobíte?

Prestaňte sa spochybňovať, dôverujte životu, dôverujte intuícii, nasledujte svoju dušu. Chyťte sa tej možnosti, ktorá vám do života príde, vyhrňte si rukávy a choďte do toho. Kedy chcete zacať byť štastné, keď nie teraz? Správny čas neexistuje, existuje iba TU a TERAZ.

Ja idem rozvíjať svoje Videnie. Čo urobíte vy?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *