Kurz Strava ako liek

Rada by som vás pozvala na mesačný kurz Strava ako liek, ktorý vám poskytne celostný prístup k výžive a vášmu zdraviu. Kurz pozostáva zo 4 intenzívnych stretnutí, kde sa oboznámite s množstvom nových a užitočných informácií. K výžive pristupujem celostne, beriem v úvahu všetky rokmi nadobudnuté a na sebe vyskúšané poznatky a rada by som vám ich odovzdala. Kurz vám ukáže, ako dokážete liečiť svoje telo stravou.

  • Tápete v rôznych výživových smeroch a neviete, ktorý je ten správny?
  • Vyskúšali ste už všetko možné, no stále máte zdravotné problémy?
  • Bývate často unavení?
  • Ste zmätení v tom, čo je pre vás správne?

 Tak je kurz určite pre vás!

1. stretnutie
Východný pohľad na výživu

Ako liečiť telo stravou podľa východnej medicíny

Vychodná medicína rešpektuje diagnózu človeka a k nej na mieru zostavuje stravu. Naučíte sa základy energií jin a jang, pozrieme sa podrobnejšie na 5 elementov, ktoré sú základom k diagnostike podľa čínskej medicíny. Pochopíte jeden z hlavných princípov zdravej stravy – termostatiku potravín. Spoznáte, prečo vám niektoré potraviny robia dobre a niektoré nie.

2. stretnutie
Západný pohľad na výživu 

Ako liečiť telo stravou podľa západnej medicíny

Oboznámime sa so základnými výživovými faktami, ako sú makro a mikronutrienty, ukážeme si novodobé klinické štúdie vo výžive a porozprávame si niečo aj o najčastejších civilizačných ochoreniach na Slovensku a o tom, ako im predísť. Takisto si vysvetlíme základy metabolizmu, zistíte, prečo je dôležité poznať fakty ako je glykemický index, či acidobázická tendencia.

3. stretnutie
Najčastejšie chyby v stravovaní 

Spojenie oboch prístupov v chybách

Robíme ich dennodenne a častokrát o nich ani len netušíme. Ukážeme si, aké sú najčastejšie chyby pri stravovaní a ako tieto chyby vplývajú na naše zdravie. Spolu nájdeme cestu, ako týmto chybám predchádzať.

4. stretnutie
Nutrične bohatá strava 

Spojenie oboch prístupov v správnej výžive

Naučíme sa, ako vyzerá nutrične bohatá strava, ktorá dodá vášmu telu všetko čo potrebuje. Naučíme sa aj veľa praktických rád, ako ktoré potraviny variť, aby ste z nich získali čo najviac.

Toto presne potrebujem

Najbližší voľný kurz /posledné voľné miesta/: 7.2. – začiatok, potom pokračujeme 14.2., 21.2., 28.2.2018vždy o 18.00 – 20.00

Aprílový kurz: 3.4. – začiatok, potom pokračujeme 10.4., 17.4., 26.4., vždy o 18.00 – 20.00

JANUÁROVÝ KURZ VYPREDANÝ! 10.1., 17.1., 24.1., 30.1., vždy o 18.00 – 20.00

Miesto /február/: Nevädzova 4, Ružinov, Bratislava /priestory čajovne Biela lalia/

Kurz je vhodný pre kohokoľvek, koho zaujíma zdravý životný štýl a vplyv stravy na naše zdravie.

Prečo pristupovať k telu celostne? 

Cena celého kurzu je 80 eur. V cene kurzu je kurzovné, osobnostný rozbor podľa dátumu narodenia, zdravé recepty a malá ochutnávka zdravej stravy na každom stretnutí.

Kurz je možné zakúpiť aj ako darček pre niekoho iného.

Registrácia na kurz: monika@cestapoznania.sk alebo telefonicky na 0903 247 108