Seminár Zdravie ženy

Na osobnú konzultáciu k Mon ma priviedla úprimná a hlboká túžba po porozumení sebe samej. Vnútorný hlas mi hovoril, že u Mon nájdem široké portfólio možností priamo pod jednou strechou :). Netrvalo dlho a správnosť vyššieho vedenia sa potvrdila :). S vysokým stupňom dôvery som sa zverila do rúk osôbke, pri ktorej som reálne pocítila, že som na tom správnom mieste. Úprimný záujem, osobný, individuálny a komplexný prístup Mon som pocítila od prvého momentu. Stretli ste sa vo svojom živote s možnosťou 15-minutovej konzultácie zdarma, vďaka ktorej by ste sa mali možnosť rozhodnúť, či je daná osôbka, jej prístup a aj samotný postup pre vás ten správny ;)? Za seba môžem čestne prehlásiť, že som sa s takýmto otvoreným a veľkorysým prístupom po prvýkrát stretla až u Mon. Som úprimne vďačná, že môžem šíriť toto láskyplné posolstvo ďalej. Moni, úprimne a z hĺbky celého svojho <3 ďakujem za to, že SI :). Ďakujem Ti veľmi pekne za všetko, čo prinášaš do môjho života :). Už teraz sa teším, čo všetko ešte spoločne objavíme a zažijeme :).

Kika Koleňová

Veľmi oceňujem, že hoci je to iba 1 deň, je v tom zahrnuté z každého rožka troška a z každého to najpodstatnejšie. Pre mňa to bol veľmi inšpiratívny deň, s novými a i staro-novými informáciami, s možnosťou sa opäť raz ponoriť do svojich emócii a precítiť ich. Popri tom všetkom som spoznala nové priateľky, ktoré tak ako aj ja sa chcú posúvať vpred, pracovať na sebe a byť zdravé a šťastné v každej oblasti svojho života 🙂 i toto je ďalši krok vpred! Mon ďakujem za tvoje láskavé vedenie a múdrosť, ktorú si s nami počas celého kurzu zdielala a bola si prítomná s každou z nás v každom okamihu, čo sa tam odohrával. Veľmi si vážim tvoj jedinečný a individuálny prístup. Si úžasná!!!! 🙂 Seminár Zdravie ženy bol pre mňa zaujímavým zážitkom i napriek tomu, že som niektoré veci, ktoré boli jeho súčasťou už ovládala alebo niekde o nich počula. Ale ako sa hovorí, opakovanie je matka múdrosti. Teraz sa mi to na 100% potvrdilo a to hlavne v časti semináru, kde sme sa venovali zdravej strave, stravovaniu ako takému a vplyvu potravín na naše telo a zdravie. Informácie, ktoré som už predtým počula, vedela, teraz so mnou zarezonovali úplne iným spôsobom a bola som ich schopná prijať a akceptovať ich prijatie do života.

Lucka Kováčová,
manažérka

Seminár bol určený pre malú skupinku žien. O to viac vynikol Monikin individuálny prístup a čas venovať sa každej z nás, našim otázkam, očakávaniam a príbehom. Celým dňom sa niesla atmosféra intimity, porozumenia a dôvery. Moje doterajšie vedomosti sa na seminári ešte viac prehĺbili a odchádzala som obohatená o veľa nových a veľmi užitočných poznatkov, ktoré určite budem využívať (už som aj začala). Mimoriadne oceňujem celé vystavanie programu, ktorý gradoval, počnúc telom a cvičením, cez zdravú výživu až po duševné záležitosti. Monika nám venovala všetok čas (aj viac :)) a nikam nás nenáhlila. Každej téme sa venovala do hĺbky.  Je vidno, že Mon je nielen profesionál, ale najmä ju jej práca napĺňa a predáva svoje skúsenosti a vedomosti ostatným s láskou, radosťou, úsmevom a s trpezlivosťou. Nesúdi nikoho a rešpektuje nás ženy také, aké sme. Po seminári som sa cítila absolútne výborne na tele i na duši, naplnená novými informáciami, zacvičila som si, vynikajúco sa najedla a tiež posunula opäť o kúsok ďalej. Bol to veľký zážitok!! Ďakujem ti ve veľmi pekne Mon!

Janka Benedeková,
podnikateľka