Referencie : terapia Cesta

Na osobnú konzultáciu k Mon ma priviedla úprimná a hlboká túžba po porozumení sebe samej. Vnútorný hlas mi hovoril, že u Mon nájdem široké portfólio možností priamo pod jednou strechou :). Netrvalo dlho a správnosť vyššieho vedenia sa potvrdila :). S vysokým stupňom dôvery som sa zverila do rúk osôbke, pri ktorej som reálne pocítila, že som na tom správnom mieste. Úprimný záujem, osobný, individuálny a komplexný prístup Mon som pocítila od prvého momentu. Stretli ste sa vo svojom živote s možnosťou 15-minutovej konzultácie zdarma, vďaka ktorej by ste sa mali možnosť rozhodnúť, či je daná osôbka, jej prístup a aj samotný postup pre vás ten správny ;)? Za seba môžem čestne prehlásiť, že som sa s takýmto otvoreným a veľkorysým prístupom po prvýkrát stretla až u Mon. Som úprimne vďačná, že môžem šíriť toto láskyplné posolstvo ďalej. Moni, úprimne a z hĺbky celého svojho <3 ďakujem za to, že SI :). Ďakujem Ti veľmi pekne za všetko, čo prinášaš do môjho života :). Už teraz sa teším, čo všetko ešte spoločne objavíme a zažijeme :).

Kika Koleňová

K Monike som prišla prvýkrát na terapiu Cesta. Bola som v tom čase veľmi nešťastná a zúfalá, plná strachov a obáv, úzkosti, ktoré sa rokmi stupňovali. Lekári mi chceli predpisovať antidepresíva, no ja som vedela, že tým opäť potlačím všetky emócie a nevyliečim sa. Už po prvom stretnutí s Monikou som sa cítila lepšie. Monika bola úžasná, cítila som ku nej obrovskú dôveru. Presne vedela, ako na mňa a na moju neustále pracujúcu ustráchanú myseľ. Terapie boli intenzívne, v mojom živote prichádzalo k zmenám. Začala som sa cítiť silnejšia, sebavedomejšia, spoznala som svoje strachy, učila sa spracovávať svoje emócie. Časom mi poradila aj zmenu stravy kvôli zdravotných problémom, ako hrčky v prsníkoch, ekzém a iné.. Už po mesiaci som videla výsledok, ekzém na ruke úplne zmizol a mám pocit, že hrčky v prsníkoch sú menšie. Na odporučenie Moniky som absolvovala seminár Donna Divina, za čo som jej veľmi vďačná. Bol to neskutočný, úžasný, transformačný zážitok. Práca na sebe je dlhodobý proces, niekedy veľmi ťažký, ale zároveň krásny a naplňujúci. Monike patrí moje veľké ďakujem, veľmi si ju vážim a môžem len odporúčať všetkým, čo majú akýkoľvek problém (zdravotný, psychický) alebo si len nevedia poradiť s nejakou životnou situáciou.

Janka

Nie je veľa ľudí v mojom živote, ktorých človek bez predsudkov može odporučiť druhým. Sama sa venujem štúdiu čínskej dietetiky, ale bez nejakých poklonkov možem povedať, že až Monikine rady, články, odporúčania mi vniesli jasnejšie svetlo ako tieto vedomosti transformovať do reálneho života, našich podmienok tu na Slovensku. Cesta, ktorou si Monika prešla a stále prechádza ako každý z nás nie je naozaj ľahká, ale ona má dar podeliť sa o svoje poznanie, odvahu posunúť ho ďalej ale najme veľké srdce, ktoré nesúdi je naplnené láskou a potrebou pomáhať druhým. Neverím na náhody a to že som ju osobne stretla vo svojom živote bol pre mňa dar. Tak ak ešte nejaká dušička váha či ju kontaktovať, pretože cíti, že práve ona by jej mohla v nejakom smere pomocť nech sa riadi svojim srdcom a pocitom, určite je u Moniky na správnom mieste v správnych láskavých rukách človeka s veľkým srdcom.

Lenka Tonhauserová

Moni, máš úžasnú metódu na objavenie pravých príčin. Veľmi si mi pomohla, som ti za to vďačná! Teším sa, že po svete pobehujú ľudia ako ty, lebo práve takých potrebujeme 🙂 Si poklad!

Veronika Hypká

S metódou Cesta som sa prvýkrát zoznámila práve vďaka Monike. V čase, keď som zažívala naozaj ťažké obdobie, som vnútorne vedela, že to nie je v poriadku, že toto nie je stav, ktorý chcem zažívať, ale cítila som sa ako v začarovanom kruhu, z ktorého som chcela vystúpiť, ale nevedela som ako. Monika mi podala pomocnú ruku a navrhla mi skúsiť Cestu. Aj keď som bola vnútorne veľmi nervózna, od prvého momentu som cítila, že Monike môžem dôverovať, že je tu pre mňa a chce mi pomôcť. Po úvodnom rozhovore a v spoločnosti Moniky začali zo mňa padať aj posledné bariéry a vydali sme sa na Cestu. Zámerne hovorím v množnom čísle, lebo Monika ma nielen previedla celým procesom, ale bola v tom procese v prvom rade so mnou, pomáhala mi keď som si už myslela, že neviem ísť ďalej a spoločne s ňou som dokázala preniknúť hlboko do svojho vnútra. Po procese ma veľmi silno objala a ja som sa cítila veľkú únavu, ale najmä pokoj, šťastie a bezpečie. Od tohto momentu som s Monikou absolvovala už niekoľko procesov a môžem ju skutočne vrelo odporučiť každému. Monika je naozaj skvelá terapeutka.

Mirka Rudická,
právnička

Moniku môžem len odporučiť. Je veľmi citlivá a komplexná terapeutka. Dokáže pomôcť liečiť ako fyzickú, tak aj duševnú stránku človeka. Ja sama vnímam silné prepojenie medzi fyzickým a duchovným telom,  a že je potrebne starať sa rovnako o obe. U Moniky je istota, že ani jedna časť neostane zanedbaná.  Už od prvého stretnutia nebudete mať pocit, že to má všetko len načítané, práve naopak, je cítiť, že za každou radou je vlastná skúsenosť. Moja veľká vďaka za všetku pomoc.

Katka

S Monikou som absolvovala viacero procesov a každý jeden sme úspešne dokončili a mal pre mňa hlboký zmysel. Z mojej skúsenosti môžem povedať, že Monika, ako terapeut, je veľmi citlivá a empatická, veľmi rýchlo sa dokáže naladiť na vás a viesť vás celým procesom tak, že sa jej plne otvoríte a necháte sa s lahkosťou viesť. Jedna z vecí, čo sa mi prvýkrát podarila na procese s Monikou, bolo otvorenie sa hnevu. Bol to pre mňa nepoznaný pocit, lebo pre mňa HNEV = niečo, čo si nemôžem dovoliť cítiť a už tobôž nie ukázať navonok. Bol to silný zážitok, kedy som hnev pociťovala v každej bunke môjho tela. Vždy, keď som sa nevedela v procese posunúť a cítila som, že sa točím v kruhu emócií, mi Monika dala takú otázku, ktorou presne trafila “klinček po hlavičke” a mne to pomohlo sa posunúť na ďalšiu vrstvu emócií. Každý process bol pre mňa posunom vpred a aj priblížením sa k samej sebe, k mojej podstate a uvedomení si, aká som úžasná, taká aká som. Ďakujem Monika za všetky procesy a teším sa na ďalšie.

Lucia Kováčová,
manažérka