Referencie : jóga

Na osobnú konzultáciu k Mon ma priviedla úprimná a hlboká túžba po porozumení sebe samej. Vnútorný hlas mi hovoril, že u Mon nájdem široké portfólio možností priamo pod jednou strechou :). Netrvalo dlho a správnosť vyššieho vedenia sa potvrdila :). S vysokým stupňom dôvery som sa zverila do rúk osôbke, pri ktorej som reálne pocítila, že som na tom správnom mieste. Úprimný záujem, osobný, individuálny a komplexný prístup Mon som pocítila od prvého momentu. Stretli ste sa vo svojom živote s možnosťou 15-minutovej konzultácie zdarma, vďaka ktorej by ste sa mali možnosť rozhodnúť, či je daná osôbka, jej prístup a aj samotný postup pre vás ten správny ;)? Za seba môžem čestne prehlásiť, že som sa s takýmto otvoreným a veľkorysým prístupom po prvýkrát stretla až u Mon. Som úprimne vďačná, že môžem šíriť toto láskyplné posolstvo ďalej. Moni, úprimne a z hĺbky celého svojho <3 ďakujem za to, že SI :). Ďakujem Ti veľmi pekne za všetko, čo prinášaš do môjho života :). Už teraz sa teším, čo všetko ešte spoločne objavíme a zažijeme :).

Kika Koleňová

Na jogu s Mon chodíme už dlhšie obdobie. Hodiny sú veľmi rôznorodé - doslova každá je iná, ale každá je zároveň šitá na mieru. Monika sa vždy prispôsobuje našej aktuálnej nálade, nastaveniu, zdravotnému stavu a fyzickým možnostiam. S každou hodinou vidím na sebe pokrok, aj vďaka Monike, ktorá nám počas cvičenia pomáha zdokonalovať pozície a takto častokrát prekonávať aj samých seba. Veľmi oceňujem aj Monikine vedomosti, ktoré s nami zdieľa vždy, keď máme otázky, nielen ohľadom teórie jogy, ale aj stravy a zdravia.

Marianka Broskovičová,
asistentka

Jóga s Mon je skvelá – náročnosť cvičenia je primeraná, ani náhodou ma nenechá ulievať sa:-). Vždy ma napraví, keď danú pozíciu nerobím dobre a vysvetlí ako sa to má robiť a prečo. A sem tam aj preberieme moje predsavzatia so zdravou stravou a to mi pomáha udržať motiváciu a nezhrešiť:-) Mon mi zmenila život a stále ho mení...Som veľmi rada, že som ju na svojej životnej ceste stretla...

Danka Gliviaková,
manažérka

Prvýkrát som sa s Monikinou hodinou jógy zoznámila na víkendovom pobyte a úplne ma uchvátila. Hneď som sa jej spýtala, či nerobí niekde aj samostatné hodiny. Odvtedy k nej chodím cvičiť na súkromné hodiny a snažím sa nevynechať ani jednu. Veľmi sa mi páči spôsob, akým Monika svoje hodiny vedie, ku každému pristupuje individuálne a s maximálnou profesionalitou nadobudnutou rokmi skúseností. Každú hodinu zároveň prispôsobuje podľa našich momentálnych možností a nálady a vie nás vždy správne motivovať. Z každej jednej hodiny idem ako znovuzrodená a plná energie. Môžem len vrelo odporúčať!!!

MIrka Rudická,
právnička

Cvičenie s Mon je veľmi príjemné a vždy sa na to veľmi teším. Mon je úžasná lektorka, pozná každého limity, ale zároveň aj jeho vlastný potenciál, takže vás motivuje neustále prekonávať Vaše hranice a bariéry, ktoré si človek vytvorí v hlave. Spája rôzne štýly jógy, zostavy nie sú nikdy tie isté, avšak základné asany zahŕňa vždy, aby sme sa  v nich zdokonaľovali. Zároveň však berie do úvahy náš momentálny stav a náladu a podľa toho volí priebeh hodiny. Je úplne perfektné, že tým, že sú hodiny súkromné /v malej skupinke/, má možnosť upozorňovať na chyby, ktoré robíme. Takto som sa s jej pomocou zbavila už zopár nesprávnych návykov a keďže cvičím aj každý deň doma, dávam si už na určité veci pozor aj sama. Dovtedy ma na to bohužiaľ nikto neupozornil, keďže som navštevovala len "masové" kurzy. Po každej hodine som veľmi zrelaxovaná, plná novej energie na celý týždeň a pohody. Určite odporúčam vyskúšať, ale pozor - je to prudko návykové 😉

Gabika Mrláková,
ekonómka